De toekomst en mogelijkheden van Toegepaste Robotica & AI 

Breda Robotics XXL Event is een inspirerende dag die een krachtige mix van concrete toepassingen, live demo’s en prikkelende talks biedt. Je krijgt direct inzicht in wat er mogelijk is en hoe robotica en AI bijdragen aan slimmer werken, leren en samenwerken.

Onze partner Care Innovation Center organiseert tijdens het Breda Robotics XXL Event een ZorgRobotica side event, waarin de toepassing van robotica en AI binnen de zorg centraal staat. Denk aan innovaties die bijdragen aan efficiëntere zorgprocessen, ondersteuning van zorgprofessionals en verbetering van kwaliteit van zorg.

Deze dag is bedoeld voor MKB‑ondernemers, hogescholen en MBO‑opleidingen, studenten (ook internationaal), bestuurders en politici, startups & scale‑ups en (inter)nationale innovatiepartners.

Meer informatie en aanmelden.

Delen:

Datum

07 mei 2026

Tijd

11:00 - 19:00

Locatie

Breda

Categorie

april 2026
mei 2026
juni 2026
oktober 2026
Geen evenementen gevonden!
Ga naar de inhoud